Hakkımızda /

Bizim hakkımızda herşey...

Dinamik Satranç Kulübü

Her yaştan öğrencinin katılabileceği.Yaşına,Seviyesine ve antrenman günlerine uygun olarak özel öğretmen eşliğinde dersler veren.İstanbul'da şampiyonlukları bulunan.Öncelik olarak eğitimde geleceğin liderlerini yetiştirmeye hedefleyen Spor Kulübü'dür.

Misyon

Dinamik Satranç Kulübü öğrencilerine; hayal gücü ve inovasyonu gelişmiş düşünce, içsel motivasyon, dürüstlük, ahlak, problem çözme becerisi, öngörü sahibi olma, yenilgi karşısında direnme, foto grafik hafıza gelişimi, planlı hareket etme, doğru ve çabuk düşünebilme becerilerinin kazandırılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirir. Sporcuların kişisel gelişim sürecinde yaşlarına uygun, hedefe yönelik, bilimsel verilere dayanarak planlanmış, teknik ve taktik eğitimler gerçekleştirir.

Vizyon

2014 yılından bu yana her yıl ‘’İstanbul Kulüpler Şampiyonluğu’’ unvanını uluslararası kriterlere göre hazırladığımız eğitim planlamalarımız ve disiplini çalışmalarımızla elimizde bulunduruyoruz. İstanbul’un en iyi satranç kulübü olmanın ve sektörün öncü kulübü olmanın verdiği sorumlulukla satranç sporunun yaygınlaşması ve kaliteli sporcu yetiştirilmesi bilinciyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.